Hakkımızda

Stand hostesi, organizasyon elemanı, tanıtım elemanı, fuar ve katalog mankeni ihtiyaçlarınıza deneyimli kadrolarla sorunsuzca hizmet vermek öncelikli hedefimizdir.

Firmamız

İstanbul’un fuar hostesi ajansları arasına 2013 yılında katılan ajansımız genç, dinamik, tecrübeli ve vizyon sahibi birkaç girişimcinin başarı hedefiyle bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Mesajımız

Her zaman başarıyı hedefleyerek, bizi tercih eden kurum ve kuruluşları en iyi hizmet anlayışımızla temsil etmiş olmanın gururunu yaşamaktayız. Ürün, marka tanıtımlarınızın etkin biçimde sunumu ve imajınızı doğru yansıtılması için güleryüzlü ekibimizle çalışmak isterseniz iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz .

Misyonumuz

Tanıtım Hostesi, Tanıtım Mankeni, Fuar Mankeni, Fuar Hostesi, Stand Hostesi, Stand Elemanı ihtiyaçlarınızı bugüne kadar en önemli fuar, açılış, kongre, seminer, tanıtım ve promosyon çalışmalarında üstün performans sergilemiş kişilerden oluşan ekibimizle karşılamak hedefimizdir.

Vizyonumuz

Pazarlama becerisine sahip eğitimli kadrolar oluşturarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verdiğimiz gibi piyasa yönelimlerini sürekli analiz ederek sizleri temsil edecek çalışanların günün şartlarına uymasına zemin hazırlamaktayız.