Palyaço Hizmetleri

Doğum Günü Palyaço Hizmetleri ile Doğum günü ve çeşitli etkinliklerde; Palyaço Gösterisi yapmak isteyen kurum, veli ve organizasyon şirketlerine palyaço temininde yardımcı olmaktadır. Gösterilerimizde temel amaçlar eğlendirirken öğretme, düşündürme ve sorgulama yeteneği kazandırma şeklinde özetlenebilir. Doğum günü partileri, özellikle ilköğretim yaş grubu için gerçekten önemlidir. Çocukların sosyal hayatlarını zenginleştirir ve arkadaşlık bağlarının kuvvetlenmesine yardımcı olur.

Doğum günü partisi sadece yiyecek ve içecekten ibaret, sıkıcı bir hal almamalıdır. Veliler için çocukları kontrol altında tutup, eğlence sağlamanın en kolay yolu bir palyaço getirmektir. Neredeyse her çocuk palyaçoları sever ve bir tanesini yakından görmek çocuklar için kişisel olarak kesinlikle keyifli bir deneyim olacaktır.

Programımızda çocuklarımız için paket programımız vardır bu programda yüz boyama, balon ve ufak hediyeler vardır. Çalışanlarımız işinin uzmanı ve tiyatro tabanlı elemanlardır. Animasyon ekibimiz çocuklarla zaman gecireceğiden dolayı çocuk psikolojisinden anlayan, güler yüzlü, eğlendirici ve güvenilirdirler.

Biliyoruz ki siz anne babalar, büyükler çocuğunuzu birine teslim ederken endişe ediyorsunuz. Gayetde haklısınız anne baba olarak ama gözünüz arkada kalmasın çünkü sizin çocuklarınız bizim çocuklarımız ve onlar bizim geleceğimiz onları eğlendirmek ve eğitmekse bizim işimiz.
palyaco-hizmetleri

Palyaço temin ettiğimiz etkinlikler:

düğün
nişan
sünnet
doğum günü
tanıtımlar
kutlama
parti
festival
fuar
panayır
kermesler

Ekonomik Palyaço Hizmeti – Ankara İçi

Bir adet palyaço, balon, çeşitli çocuk oyunları…


İndirimli Fiyatlar

1 Saat 40 USD + KDV

2 Saat 55 USD + KDV

3 Saat 70 USD + KDVProfesyonel Palyaço Hizmeti – Ankara İçi

Bir adet profesyonel palyaço; çocuk şarkıları eşliğinde, sosis balon, çeşitli çocuk oyunları, yüz boyama…

İndirimli Fiyatlar

1 Saat 55 USD + KDV

2 Saat 70 USD + KDV

3 Saat 85 USD + KDV


* Hizmetler birleştirilebilir.
** Hizmet çeşitlerinde ek palyaço, hizmet bedelinin %75’i olarak ücretlendirilir.

VonAjans Çocuk Palyaço, Doğum Günü Palyaço Hizmetleri ile Doğum günü ve çeşitli etkinliklerde; Palyaço Gösterisi yapmak isteyen veli ve organizasyon şirketlerine palyaço temininde yardımcı olmaktadır. Ankara Palyaço Fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşınız.